Niewielki wymiar reklamy, czyli to świetna metoda na delikatną reklamę naszego produktu czy też firmy.

Dodatkowo stronę internetową, bannery oraz wszelkie formy marketingu i jesteśmy w domu.

O druku i reklamie.

usługi poligraficzne

etykiety samoprzylepnePoligrafia jako gałąź produkcji i usług zajmuje się drukowaniem i przygotowywaniem materiałów do druku.
Wszystko co można wydrukować, czy w jakiś inny sposób urzeczywistnić z obiektu wirtualnego to właśnie zadanie zakładów poligrafii. Niektóre z nich specjalizują się w wydrukach płaskich i wielkoformatowych inne zaś stawiają na szyldy, outdoor, a jeszcze inne drukują jedynie naklejki i etykiety. Ostatnio coraz bardziej popularne staja się druki 3d w różnych materiałach co może stanowić zupełnie nowy typ usług poligraficznych.
Na dzień dzisiejszy drukuje, a raczej wycina się zadane kształty ze styroduru, jednak drukarka 3d może dać więcej ciekawych możliwości.

Wikipedia i cytat o poligrafii

Poligrafia ? dziedzina techniki zajmująca się procesami wytwarzania druków.
Na przestrzeni wieków zachodziły w niej zmiany, aż osiągnęła ona dzisiejszy etap przemysłowy, którego rozwój zachodzi w jeszcze szybszym tempie. Przemysł poligraficzny jest szczególną dziedziną produkcyjną ? obejmuje on opracowywanie wzorców (form drukowych) oryginałów tekstowych i rysunkowych, i drukowanie za ich pomocą kopii, w większości na potrzeby masowego odbiorcy. Jak każdą dziedzinę produkcyjną, tak i poligrafię można określić poprzez wykorzystywane technologie, charakterystykę wyrobów i powiązania z innymi dziedzinami gospodarki.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Poligrafia

Druk offsetowy- rodzaje i typy

etykiety samoprzylepne Druk offsetowy to najpopularniejszy rodzaj druku w dzisiejszej poligrafii.
Co prawda ma wiele odmian i stosuje się różne techniki i materiały (farby, papier).

Główny podział to druk na zimno, gdzie farba utrwala się poprzez wsiąkanie w papier.

Podczas gdy offset 'na gorąco' gdzie zadrukowana wstęga papieru przechodzi przez tunel suszący. Klasyczny offset (wodny) wiąże się z użyciem wałków wodnych i powierzchni hydrofilowe i hydrofobowe, jednak rezygnuje się już z tej metody ze względu na trudność w uzyskaniu dobrego balansu środowiska wodnego i farby olejnej. Następcą tej metody jest druk offsetowy bezwodny gdzie zamiast wody stosuje się formy silikonowe..

Widok do druku:

etykiety samoprzylepne