zaproszenia okolicznościowe

Sprzedaż okolicznościowych kartek świątecznych

Produkcją kartek świątecznych zajmują się różne firmy usługowe, których działalność polega na rozprowadzaniu przeróżnych zaproszeń i okolicznościowych drobiazgów.
Rozprowadzanie kartek świątecznych może polegać na dostarczaniu ich do sklepów zainteresowanych sprzedażą tego rodzaju produktów oraz wysyłaniem na adres osoby, która dokonała ich zamówienia. Natomiast ceny kartek świątecznych są bardzo różne, wprawdzie zwykle nie są bardzo wygórowane, ale mogą się wahać w zależności od rodzaju produkowanych kartek oraz od samej ilości zamawianych produktów.
Dlatego w razie potrzeby zamówienia większej ilości kartek warto dowiedzieć się o tym, jakie są koszty zakupu poszczególnych kartek świątecznych.

Zaproszenia ślubne, zasady stylistyczne.

Cytat z Wikipedii
Przy redagowaniu treści zaproszenia należy przede wszystkim sprawdzić pisownię odmiany nazwisk, nazwy kościoła lub urzędu, restauracji, gdzie odbyć ma się wesele lub przyjęcie.
Zaproszenie nie powinno zawierać kropek na końcu akapitów. Treść najlepiej, aby była zwięzła, krótka i elegancka.
Daty pisane w zaproszeniu powinny pisane być słownie, ale można słownie napisać jedynie miesiąc, a dzień i rok w formie cyfrowej.
Zawsze stosujemy pełne imiona i nazwiska, a nie inicjały w treści.

Ogólnie zasada jest taka, że im mniej skrótów, tym lepiej, pamiętajmy, iż jest to pismo oficjalne i musimy zachować elegancję i etykietę.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zaproszenia_ślubne

Wikipedia i pierwsza komunia

zaproszenia okolicznościowe
Pierwsza komunia święta ? uroczystość katolicka, w której podczas mszy wierni po raz pierwszy przyjmują Eucharystię, czyli zgodnie z wyznawaną przez siebie wiarą prawdziwe ciało i krew Chrystusa pod postacią chleba. Do pierwszej komunii świętej Kościół dopuszcza wiernych, którzy znają podstawowe prawdy wiary i rozumieją dokonującą się na mszy świętej transsubstancjację1.

Pierwsza komunia święta jest ważnym wydarzeniem nie tylko dla przyjmujących i ich rodzin, lecz również dla całej wspólnoty parafialnej.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Pierwsza_komunia_święta

.
Dodane: 05-02-2017 04:22

Tagi: kartki karty zaproszenia poligrafia druk